ZVIERATKÁ  ŽIJÚCE PRI VODE - prvé nálepky ZVIERATKÁ  ŽIJÚCE PRI VODE - prvé nálepky ZVIERATKÁ  ŽIJÚCE PRI VODE - prvé nálepky ZVIERATKÁ  ŽIJÚCE PRI VODE - prvé nálepky ZVIERATKÁ  ŽIJÚCE PRI VODE - prvé nálepky ZVIERATKÁ  ŽIJÚCE PRI VODE - prvé nálepky

ZVIERATKÁ ŽIJÚCE PRI VODE - prvé nálepkyPopis produktu:

Tieto rozkošné nálepky sú určené pre najmenšie detičky od 2 rokov. V tomto veku, kedy dieťa začína s manipuláciou a začína si rozvíjať presnosť gesta, je hra s nálepkami výborným cvičením jemných motorických zručností. Odlepenie, úchop a prilepenie na miesto, prináša deťom  radosť z hry a dokáže deti učiť koncentrácii po dlhší čas. Ak sa dieťaťu podarí nájsť správne umiestnenie nálepiek (s pomocou dospelých alebo starších detí), potom si vytvorí 6 krásnych obrázkov, ktoré môže použiť ako dekoráciu vo svojej izbe. Nálepky sú väčšie a oveľa jednoduchšie  uchopiteľné. 

Ryby, žaby, kačice, žeriavy, vážky: objavte celý riečny svet!
V balení nájdete 6 originálnych kariet s obrázkami, ktoré dopĺňa takmer 100 samolepiek. Nálepky sú väčšie a jednoducho snímateľné. Dieťa umiestňuje nálepky na prázdne miesta (rozpoznateľné malými bodmi) so zodpovedajúcimi farbami a tvarmi, a dotvára jedinečnú dekoráciu ilustrovanú Chloé de Colombier. Poppik je kreatívny koníček, ktorý podporuje pokoj a sústredenie. Prvá aktivita pre rozvoj jemných motorických zručností dieťaťa a skúšanie jeho koncentrácie. Tento malý formát (18 x 18 cm) bol navrhnutý tak, aby sa aktivita mohla vykonávať všade. Obal sa ľahko otvára a aktivitu môžete odložiť v priebehu niekoľkých sekúnd. 

Obsahuje: 6 ozdobných kariet (18 x 18 cm) + 96 nálepiek
Samolepky sú ľahko odnímateľné a uchopiteľné
Rozmery balenia: 18,5 x 18,5 cm
Vek: 2+

Dostupnosť tovaru: na sklade
10,90 € 7,90 € s DPH
ks
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený