ZVIERATÁ NAŠEJ PLANÉTY – edukatívny plagát s nálepkami POPPIK OBJAVY ZVIERATÁ NAŠEJ PLANÉTY – edukatívny plagát s nálepkami POPPIK OBJAVY ZVIERATÁ NAŠEJ PLANÉTY – edukatívny plagát s nálepkami POPPIK OBJAVY ZVIERATÁ NAŠEJ PLANÉTY – edukatívny plagát s nálepkami POPPIK OBJAVY ZVIERATÁ NAŠEJ PLANÉTY – edukatívny plagát s nálepkami POPPIK OBJAVY ZVIERATÁ NAŠEJ PLANÉTY – edukatívny plagát s nálepkami POPPIK OBJAVY

ZVIERATÁ NAŠEJ PLANÉTY – edukatívny plagát s nálepkami POPPIK OBJAVYPopis produktu:

Poppik ponúka pre deti novú sériu monumentálnych edukatívnych plagátov na stenu, ktoré si sami dotvárajú pribalenými samolepkami – POPPIK  OBJAVY.
Séria je určená pre všetky vekové kategórie od 5 rokov. Deti sa môžu hrať samostatne alebo s ostatnými, a pomáhať si navzájom. Vďaka obrovskému formátu (100 x 68 cm) a veľkému počtu samolepiek, ktoré je možné znovu nalepiť, je aktivita jednoduchá. Dokonca aj pre tých, ktorí nie sú veľmi manuálne zručný.

Táto tvorivá aktivita rozvíja  jemnú motoriku a precíznosť, podporuje pokoj a sústredenie a prehlbuje vedomosti detí v závislosti na motíve (zvieratá, mapy a vlajky sveta, súhvezdia...). Zároveň táto aktivita  rozvíja umeleckú citlivosť detí, pretože je plagát dotváraný práve nimi – malými umelcami. Po dokončení môže byť tento kvalitný plagát zarámovaný alebo pripevnený priamo na stenu. Tvorí krásnu dekoráciu vytvorenú samotným dieťaťom a preto je jedinečný.

ZVIERATÁ NAŠEJ PLANÉTY  - edukatívny plagát ilustrovaný Olivierom Latykom, ktorý zobrazuje mapu sveta a zvieratá, ktoré žijú na našej planéte. Nádherný nástenný plagát pre deti, s ktorým sa deti zabavia a zároveň sa vzdelajú.

Dieťa dotvára plagát tak, že nalepí viac ako 60 veľkých nálepiek najznámejších zvierat podľa uvedených čísel. Umiestňuje nálepky na región a kontinent, v ktorom sa jednotlivé zvieratá vyskytujú a žijú, pritom si memoruje a učí sa ich mená. Najznámejšie zvieratá sú pomenované v 5 jazykoch (francúzština, angličtina, taliančina, španielčina, nemčina). Deti sa učia zábavnou formou pri vyhľadávaní na mape sveta miesto prirodzeného výskytu zvierat na všetkých kontinentoch. Táto aktivita je skvelý spôsob, ako si zapamätať mená zvierat a lokalizovať miesto ich života na zemi. Rozvíja zvedavosť a vedomosti o predmete, ktorý fascinuje deti. Deti sa učia hravou formou a zároveň sa zabávajú.

Obsahuje: 1 plagát (100 x 68 cm) + 67 nálepiek
Nálepky sú ľahko snímateľné a je možné ich prelepiť.
Rozmery balenia: 22 x 35 cm
Vek: 5 +

Dostupnosť tovaru: na sklade
16,90 € 14,50 € s DPH
ks
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený
Zákazníci, ktorí si u nás zakúpili tento produkt, si taktiež objednali: