VLAJKY SVETA - edukatívny plagát s nálepkami POPPIK OBJAVY VLAJKY SVETA - edukatívny plagát s nálepkami POPPIK OBJAVY VLAJKY SVETA - edukatívny plagát s nálepkami POPPIK OBJAVY VLAJKY SVETA - edukatívny plagát s nálepkami POPPIK OBJAVY VLAJKY SVETA - edukatívny plagát s nálepkami POPPIK OBJAVY

VLAJKY SVETA - edukatívny plagát s nálepkami POPPIK OBJAVYPopis produktu:

Poppik ponúka pre deti novú sériu monumentálnych edukatívnych plagátov na stenu, ktoré si sami dotvárajú pribalenými samolepkami – POPPIK  OBJAVY.
Séria je určená pre všetky vekové kategórie od 5 rokov. Deti sa môžu hrať samostatne alebo s ostatnými, a pomáhať si navzájom. Vďaka obrovskému formátu (100 x 68 cm) a veľkému počtu samolepiek, ktoré je možné znovu nalepiť, je aktivita jednoduchá. Dokonca aj pre tých, ktorí nie sú veľmi manuálne zručný.

Táto tvorivá aktivita rozvíja  jemnú motoriku a precíznosť, podporuje pokoj a sústredenie a prehlbuje vedomosti detí v závislosti na motíve (zvieratá, mapy a vlajky sveta, súhvezdia...).
Zároveň táto aktivita  rozvíja umeleckú citlivosť detí, pretože je plagát dotváraný práve nimi – malými umelcami. Po dokončení môže byť tento kvalitný plagát zarámovaný alebo pripevnený priamo na stenu. Tvorí krásnu dekoráciu vytvorenú samotným dieťaťom a preto je jedinečný.

VLAJKY SVETA  - edukatívny plagát ilustrovaný Léou Fabre, ktorý zobrazuje mapu sveta a jeho rozdelenie na jednotlivé krajiny s ich oficiálnymi vlajkami. Ide o 197 štátov uznaných OSN. Nádherný nástenný plagát pre deti, s ktorým sa deti zabavia a zároveň sa vzdelajú.

Dieťa dotvára plagát tak, že nalepí takmer 200 nálepiek  jednotlivých vlajok krajín podľa uvedených čísel. Takto si zapamätá názov každej krajiny, hlavné mesto, jeho vlajku a zemepisnú polohu. Pri zábavnom rozpoznávaní vlajok jednotlivých krajín sa naučí lokalizovať ich na svojej veľkej mape sveta. Vďaka pokynom uvedeným v súprave aktivít bude tiež schopný spoznať oficiálne hlavné mesto všetkých štátov uznaných OSN. Táto mapa sveta pre deti je skvelým spôsobom, ako vzbudiť ich zvedavosť a záujem o rozdelenie sveta a naučiť sa lokalizovať krajiny na rôznych kontinentoch.

Obsahuje: 1 plagát (100 x 68 cm) + 200 nálepiek
Nálepky sú ľahko snímateľné a je možné ich prelepiť.
Rozmery balenia: 22 x 35 cm
Vek: 7 +

Dostupnosť tovaru: na sklade
16,90 € s DPH
ks
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený
Zákazníci, ktorí si u nás zakúpili tento produkt, si taktiež objednali: