L. DA VINCI- nálepkové puzzle POPPIK L. DA VINCI- nálepkové puzzle POPPIK L. DA VINCI- nálepkové puzzle POPPIK L. DA VINCI- nálepkové puzzle POPPIK

L. DA VINCI- nálepkové puzzle POPPIKPopis produktu:

POPPIK ponúka inováciu klasického stolového puzzle. Ilustrácie a ikonické umelecké diela vo forme puzzle z nálepiek.  Ak chcete vytvoriť alebo  objaviť umelecké dielo, rozvinúť u dieťaťa zmysel pre umenie je vhodné nálepkové puzzle UMENIE. Dieťa postupným umiestnením jednotlivých farebných kúskov podľa číselného kódu rekonštruuje obraz  a vytvára tak veľmi farebnú miniatúrnu maľbu. Dôraz je kladený na presnosť gesta a rozvíja pozorovacie schopnosti. Táto aktivita bola navrhnutá pre deti od 5 rokov. 

L. DA VINCI – puzzle so série POPPIK UMENIE je reprodukciou obrazu  Mona Lisa prevzatého z tvorby Leonarda da Vinciho, namaľovaného medzi rokmi 1503 a 1506.  Originál sa nachádza v múzeu Louvre (Paríž). Je to najznámejšie umelecké dielo na svete a jeden z jedinečných obrazov s istotou pripísaný Leonardovi da Vinciovi. Úsmev mladej ženy je veľmi záhadný  a desaťročia fascinuje vedcov z celého sveta. Dieťa postupným umiestnením jednotlivých farebných kúskov podľa číselného kódu rekonštruuje obraz a vytvára tak veľmi farebnú miniatúrnu maľbu. Dôraz je kladený na presnosť gesta a rozvíja pozorovacie schopnosti a zmysel pre umenie.                                  

Obsahuje: 1 hrubšia podložka (21 x 26 cm) + 70 nálepiek
Samolepky sú ľahko odnímateľné a uchopiteľné
Rozmery balenia: 27 x 22 cm
Vek: 5+

Dostupnosť tovaru: na sklade
10,90 € 7,90 € s DPH
ks
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený