VINCENTOV PORTRÉT – plagát so samolepiek VINCENTOV PORTRÉT – plagát so samolepiek VINCENTOV PORTRÉT – plagát so samolepiek

VINCENTOV PORTRÉT – plagát so samolepiekPopis produktu:

POPPIK expert je kreatívna séria plagátov zo samolepiek pre staršie deti a dospelých. Dekoratívne plagáty - reprodukcie majstrovských diel rozvíjajú zmysel pre umenie, podporujú jemnú motoriku a presnosť gesta. Poppik objavuje maľbu tým, že ponúka jej novú podobu prostredníctvom obrovských farebných mozaík zo stoviek malých nálepiek. Táto hobby aktivita podporuje pokoj a sústredenie a zároveň pôsobí protistresovo.
S pomocou POPPIK expert plagátu sa premeníte na slávneho maliara a vytvoríte majstrovské dieľa  pomocou metódy pixel art. Zabávajte sa s farbami, tvorte.

VINCENTOV PORTRÉT - nechajte sa prekvapiť týmto okúzľujúcim portrétom  holandského maliara Vincenta Van Gogha vo forme plagátu so samolepiek, ktorý je je známy svojimi žiarivými farbami a spôsobom nanášania farieb na plátno v malých dotykoch, v bodkách neskôr v čiarkach. Je len na vás, aby ste nalepili stovky malých farebných nálepiek podľa čísel, a postupne objavili portrét slávneho maliara. Umelkyňa Delphine Doreau sa inšpirovala jeho mnohými autoportrétmi, aby vytvorila tento zaujímavý plagát v štýle pixel art. Vystihla jeho ustarostený vzhľad, červenú briadku a ikonický slamák.
V balení  nájdete veľký plagát (predstavujúci očíslovanú sieť) a nálepky. Aktivita je veľmi jednoduchá: umiestnite jednotlivé farebné nálepky podľa číselneho kódu a krok po kroku tvorte Vaše umelecké dielo.

Obsahuje: 1 plagát (45 x 50 cm) + 1600 nálepiek
Rozmery balenia: 35 x 22 cm
Vek: 10 +

Dostupnosť tovaru: na sklade
17,90 € s DPH
ks
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený