VIDEOHRA - plagát zo samolepiek POPPIK VIDEOHRA - plagát zo samolepiek POPPIK VIDEOHRA - plagát zo samolepiek POPPIK VIDEOHRA - plagát zo samolepiek POPPIK VIDEOHRA - plagát zo samolepiek POPPIK VIDEOHRA - plagát zo samolepiek POPPIK VIDEOHRA - plagát zo samolepiek POPPIK

VIDEOHRA - plagát zo samolepiek POPPIKPopis produktu:

Poppik pre deti je kreatívna séria plagátov zo samolepiek pre deti od 6 do 15 rokov. Dekoratívne plagáty od renomovaných ilustrátorov v tvare obrovskej mozaiky zo samolepiek ponúkajú rôzne motívy: mandaly, pixelové umenie, architektúru, kvetinové motívy a geografické mapy.

Vytvorte si plagát na stenu podľa Vašich predstáv. Pohrajte sa s farbami a vytvorte si svoju veľkú nástennú maľbu, ktorá Vám prinesie radosť. Táto hobby aktivita rozvíja  jemnú motoriku a precíznosť, podporuje pokoj a sústredenie.

VIDEOHRA - tento plagát zo samolepiek je inšpirovaný grafikou vesmíru z videohry Space Invaders publikovanej v roku 1978. Prostredníctvom pixelového umenia zobrazuje mimozemšťanov z vesmíru ako napádajú veľké moderné mesto. Hra získala rýchlo obrovský úspech a popularitu, a ovplyvnila mnohé ďalšie hry. Dodnes sú malé príšery v pixeloch symbolom videohier. Plagát odráža modernú popkultúru videohier 80. a 90. rokov ako slávna "Space Invaders". Tento plagát je určený každému od 5 rokov, a svojím street art  duchom je mimoriadne lákavý pre teenagerov a fanúšikov pixelového umenia.

Obsahuje: 1 plagát (100 x 60 cm) + 1600 nálepiek
Rozmery balenia: 35 x 22 cm
Vek: 5 +

Dostupnosť tovaru: na sklade
16,90 € s DPH
ks
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený