VESMÍR - plagát zo samolepiek POPPIK VESMÍR - plagát zo samolepiek POPPIK VESMÍR - plagát zo samolepiek POPPIK VESMÍR - plagát zo samolepiek POPPIK

VESMÍR - plagát zo samolepiek POPPIKPopis produktu:

Deti vo veku 3-6 rokov potrebujú pre svoj rozvoj rôzne manuálne aktivity a aktivity na rozvoj jemnej motoriky. Poppik pre najmenších je kreatívna séria plagátov tvorených samolepkami, vďaka ktorej deti rozvíjajú svoju koncentráciu, jemné motorické zručnosti a zmysel pre umenie. So samolepkami sa ľahko manipuluje, vytvárajú originálne a farebné obrazy, ktoré sú vhodné aj ako dekorácia do detskej izby.

VESMÍR – plagát zo samolepiek POPPIK je veľká mozaika tvorená samolepkami s tematikou kozmického priestoru, ilustrovaná Mathiasom Malingreÿ. Aktivita je určená pre najmenšie deti. Umiestnením nálepiek na prázdne miesta so zodpovedajúcimi farbami a tvarmi dieťa odhalí imaginárnu vesmírnu krajinu. Na neznámej planéte nastupujú malé postavičky a marťania na palubu svojich úžasných raketoplánov smerom k lunárnej základni. Rakety, vesmírne lode, planéty a hviezdy: skvelá scenéria ideálna pre všetkých fanúšikov astronómie. Dôraz je kladený na vizuálne rozpoznávanie farieb a tvarov a presnosť gesta.

Obsahuje: 1 plagát (140 x 25 cm) + 750 nálepiek
Rozmery balenia: 27 x 22 cm
Vek: 4+

Dostupnosť tovaru: na sklade
14,90 € s DPH
ks
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený