TALIANSKO - plagát zo samolepiek POPPIK TALIANSKO - plagát zo samolepiek POPPIK

TALIANSKO - plagát zo samolepiek POPPIKPopis produktu:

Poppik pre deti je kreatívna séria plagátov zo samolepiek pre deti od 6 do 15 rokov. Dekoratívne plagáty od renomovaných ilustrátorov v tvare obrovskej mozaiky zo samolepiek ponúkajú rôzne motívy: mandaly, pixelové umenie, architektúru, kvetinové motívy a geografické mapy.

Vytvorte si plagát na stenu podľa Vašich predstáv. Pohrajte sa s farbami a vytvorte si svoju veľkú nástennú maľbu, ktorá Vám prinesie radosť. Táto hobby aktivita rozvíja  jemnú motoriku a precíznosť, podporuje pokoj a sústredenie.

TALIANSKO - krásny plagát zo samolepiek nielen pre jeho milovníkov. Taliansko fascinovalo svet po stáročia svojou bohatou históriou a kultúrou. Každý región a každé mesto má svoju charakteristickú architektúru, gastronómiu a životný štýl. Poppik Vám ponúka originálnu mapu Talianska v štýle pixel art vytvorenú podľa klasických pravidiel kartografie.  Mapa odhaľuje mnohé aspekty krajiny a jej kultúrne dedičstvo.
V balení  nájdete veľký plagát a nálepky. Aktivita je veľmi jednoduchá: umiestnite jednotlivé farebné nálepky podľa číselneho kódu a krok po kroku vytvorte Vašu mapu plnú tajomstiev.

Obsahuje: 1 plagát (60 x 100 cm) + 1600 nálepiek
Rozmery balenia: 35 x 22 cm
Vek: 7 +

Dostupnosť tovaru: na sklade
16,90 € 15,00 € s DPH
ks
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený