STREET ART - plagát zo samolepiek POPPIK STREET ART - plagát zo samolepiek POPPIK STREET ART - plagát zo samolepiek POPPIK

STREET ART - plagát zo samolepiek POPPIKPopis produktu:

Poppik pre deti je kreatívna séria plagátov zo samolepiek pre deti od 6 do 15 rokov. Dekoratívne plagáty od renomovaných ilustrátorov v tvare obrovskej mozaiky zo samolepiek ponúkajú rôzne motívy: mandaly, pixelové umenie, architektúru, kvetinové motívy a geografické mapy.
Vytvorte si plagát na stenu podľa Vašich predstáv. Pohrajte sa s farbami a vytvorte si svoju veľkú nástennú maľbu, ktorá Vám prinesie radosť. Táto hobby aktivita rozvíja  jemnú motoriku a precíznosť, podporuje pokoj a sústredenie.

STREET ART-  originálny plagát  zo samolepiek inšpirovaný Street Art, v modernom a zábavnom štýle, plný humoru, ktorý poteší deti ako aj trendy teenagerov. Umelkyňa Lili Scratchy vytvorila plagát verný jej veselému a žartovnému štýlu s mnohými bláznivými postavičkami, riadiaci sa heslom: ŽIVOT JE MAGICKÝ!  Hnutie Street Art  - umenie ulice vzniklo pred 50. rokmi, kedy umelci začali snívať o umení viditeľnom pre všetkých, umení na ulici. Odvtedy sa toto hnutie rozšírilo do všetkých kútov sveta. Nachádza sa  v našom každodennom živote, farbí náš životný priestor a  je prístupný pre všetkých. Graffiti, karikatúry, pixely: detaily  spájajúce niekoľko umeleckých  prúdov. Plagát, z ktorého  dýcha radosť zo života, je peknou dekoráciou do detských izieb i izieb teenagerov.

Obsahuje: 1 plagát (100 x 60 cm) + 1600 nálepiek
Rozmery balenia: 35 x 22 cm
Vek: 7 +

Dostupnosť tovaru: na sklade
16,90 € 14,50 € s DPH
ks
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený