PROMO

HRY LOGIS

pridané: 26.07.2018
HRY LOGISHRY LOGISHRY LOGISHRY LOGISHRY LOGIS

Predstavujeme Vám našu novú značku edukatívnych a zábavných spoločenských hier LOGIS. Už viac ako 20 rokov navrhuje a vyrába litovské vydavateľstvo  SAVAS TAKAS IR KO vo Vilniuse kvalitné detské edukatívne spoločenské stolové hry pod značkou LOGIS. Spoločnosť sa presadila nielen v Európe ale aj v USA. Viaceré z hier boli vo svete, najmä v Nemecku, nominované a ocenené ako hry roka a edukatívne hry. Jedinečnosť hier vychádza z ich jednoduchosti a adaptabilnosti pre všetky jazyky. Hry sú logické, sledujú rozvoj jednotlivých schopností a zručností deti, ako je vnímanie farieb, tvarov, rozpoznávanie čísiel, rozvoj sociálnych, komunikačných a strategických zručností. Široký sortiment produktov zahŕňa hry pre najmenších od 3 rokov až po staršie deti. Cieľom vydavateľstva je darovať deťom popri hraní a rozvíjaní ich schopností veľa zábavy.

POPPIK

pridané: 18.04.2018
POPPIKPOPPIKPOPPIKPOPPIK

Dovoľujeme si Vám predstaviť našu novú značku kreatívnych a edukatívnych produktov. Pre všetky deti ale aj dospelých.
Značka POPPIK bola vytvorená dvojicou francúzskych autoriek Delphine Badreddine a Françoise Baglin, ktoré sa viac ako 15 rokov venujú realizácií kníh pre deti a tvorbe pedagogických, edukatívnych a umeleckých osnov a konceptov vo svojej agentúre Jaune Citron. V roku 2016 vytvorili nový koncept veľkej mozaiky tvorenej malými nálepkami. Produkt, ktorý prebúdza kreativitu všetkých generácií!
POPPIK je nová kreatívna aktivita, ktorá sa nazýva „sticker art“  - umenie s nálepkami alebo tvorenie s malými samolepkami. Je to séria mozaikových plagátov vytvorených malými samolepkami, ktorá rozvíja koncentráciu, jemné motorické zručnosti a zmysel pre umenie. Táto hobby aktivita podporuje pokoj a sústredenie.
Ponúkame Vám novú kreatívnu a protistresovú aktivitu. Poďte si aj vy nalepiť svoju mozaiku!

 

KREATÍVNE VIANOCE

pridané: 20.11.2016
KREATÍVNE VIANOCEKREATÍVNE VIANOCEKREATÍVNE VIANOCEKREATÍVNE VIANOCE

Strávte čas s Vašimi deťmi  a pripravte si krásne „handmade“ Vianoce:  spoločne si vyrobte vianočné pozdravy, svietniky, krabičky na darčeky, dekorácie na okno a mnoho iných drobností, ktoré dotvoria príjemnú vianočnú atmosféru :-). 

PRAVÁ FRANCÚZSKA BÁBIKA

pridané: 19.10.2015
PRAVÁ FRANCÚZSKA BÁBIKAPRAVÁ FRANCÚZSKA BÁBIKAPRAVÁ FRANCÚZSKA BÁBIKA

Pravá francúzska bábika od Petit Collin. Má príjemnú vanilkovú vôňu a pri uložení do vodorovnej polohy zatvára oči. Bábika ja vysoká 36 cm. Na sklade máme už len posledný kus, a bohužiaľ sa už nebude dať objednať ani u výrobcu.  

FAREBNÁ DREVENÁ TROJKOLKA

pridané: 21.09.2015
FAREBNÁ DREVENÁ TROJKOLKAFAREBNÁ DREVENÁ TROJKOLKA

Pre najmenšie detičky máme v ponuke aj takúto krásnu drevenú trojkolku :-)

HRÁME SA NA ŠKOLU

pridané: 15.09.2015
HRÁME SA NA ŠKOLUHRÁME SA NA ŠKOLUHRÁME SA NA ŠKOLU

Nechajte Vaše deti, nech sa stanú učiteľmi v ich vlastnej malej škole ... vyučujú, kreslia, počítajú, rysujú, zapisujú, známkujú ... Naša škola je zabalená v šikovnom prenosnom kufríku, ktorý je plne vybavený všetkým, čo ku škole patrí, naviac je krásne ilustrovaný. Po skončení hry sa všetko veľmi rýchlo zbalí a zatvorí. Hra je určená nielen pre deti predškolského veku, rozvíja ich fantáziu, výrečnosť a interakciu s prostredím. 

Prajeme príjemné vyučovanie :-)

PRETEKÁRSKE AUTÁ

pridané: 09.09.2015
PRETEKÁRSKE AUTÁPRETEKÁRSKE AUTÁPRETEKÁRSKE AUTÁPRETEKÁRSKE AUTÁ

Kreslíme pretekárske autá …vytvorte si vlastný model auta, využite svoju fantáziu a kreativitu. Vyberte si jeden z predtlačených obrázkov, ktorý dotvoríte pomocou vlastných predstáv. Vybrať si môžete z piatich druhov šablón. Obrázok vyfarbite a dotvorte pomocou priložených nálepiek. Šablóny sú vyrobené z mäkkého plastu, a môžete ich využiť aj pri iných kreatívnych prácach :-)

VYTVORTE SI VLASTNÝ FOTORÁMIK

pridané: 26.06.2015
VYTVORTE SI VLASTNÝ FOTORÁMIKVYTVORTE SI VLASTNÝ FOTORÁMIK

Poďte si vytvoriť vlastný fotorámik ... Set na výrobu Vášho rámika obsahuje: základný biely rámik, farebné papiere, nálepky a rôzne dekorácie vrátane podrobného návodu. Fantázii sa však medze nekladú ... :-)
Rámik je určený na fotografie 10 x 15 cm.

pridané: 28.04.2015

Vitajte na našej stránke obchodu www.ludilo.sk.
V tejto časti PROMO nájdete novinky v našom sortimente.
Veríme, že budete spokojní a radi sa k nám vrátite.

Váš tím ludilo