POP ART - plagát zo samolepiek POPPIK POP ART - plagát zo samolepiek POPPIK POP ART - plagát zo samolepiek POPPIK POP ART - plagát zo samolepiek POPPIK

POP ART - plagát zo samolepiek POPPIKPopis produktu:

Poppik pre deti je kreatívna séria plagátov zo samolepiek pre deti od 6 do 15 rokov. Dekoratívne plagáty od renomovaných ilustrátorov v tvare obrovskej mozaiky zo samolepiek ponúkajú rôzne motívy: mandaly, pixelové umenie, architektúru, kvetinové motívy a geografické mapy. Vytvorte si plagát na stenu podľa Vašich predstáv. Pohrajte sa s farbami a vytvorte si svoju veľkú nástennú maľbu, ktorá Vám prinesie radosť. Táto hobby aktivita rozvíja  jemnú motoriku a precíznosť, podporuje pokoj a sústredenie.

POP ART -  originálny plagát  zo samolepiek v modernom a zábavnom štýle ilustrovaný Sophie Ledesma. Plagát je  inšpirovaný umeleckým hnutím Pop Art, ktoré sa zrodilo v 50. rokoch 20. storočia vo Veľkej Británii. Diela Pop Art sú často veľmi pestré a inšpirované objektmi populárnej kultúry: komiksom, reklamou a celebritami. Na tomto plagáte môžete vidieť inšpiráciu týmito umelcami: Roy Lichtenstein, Jean-Michel Basquiat, Keith Haring alebo hnutie Memphis.

Ponorte sa do farebného sveta s veselými vzormi. Na veľkom, čiastočne vyfarebenom plagáte dieťa lepí farebné samolepky podľa uvedených čísel. Postupne sa objavujú detaily dekoru. Po nalepení všetkých samolepiek sa táto vzdelávacia hra mení na veľmi krásny dekoračný plagát. Plagát, z ktorého dýcha radosť zo života, je peknou dekoráciou do detských izieb i izieb teenagerov.

Obsahuje: 1 plagát (100 x 60 cm) + 1600 nálepiek
Rozmery balenia: 35 x 22 cm
Vek: 6 +

Dostupnosť tovaru: na sklade
16,90 € 14,50 € s DPH
ks
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený