MODERNÉ UMENIE - plagát zo samolepiek POPPIK MODERNÉ UMENIE - plagát zo samolepiek POPPIK MODERNÉ UMENIE - plagát zo samolepiek POPPIK MODERNÉ UMENIE - plagát zo samolepiek POPPIK MODERNÉ UMENIE - plagát zo samolepiek POPPIK MODERNÉ UMENIE - plagát zo samolepiek POPPIK MODERNÉ UMENIE - plagát zo samolepiek POPPIK

MODERNÉ UMENIE - plagát zo samolepiek POPPIKPopis produktu:

Deti vo veku 3-6 rokov potrebujú pre svoj rozvoj rôzne manuálne aktivity a aktivity na rozvoj jemnej motoriky. Poppik pre najmenších je kreatívna séria plagátov tvorených samolepkami, vďaka ktorej deti rozvíjajú svoju koncentráciu, jemné motorické zručnosti  a zmysel pre umenie. So samolepkami sa ľahko manipuluje, vytvárajú originálne a farebné obrazy, ktoré sú vhodné aj ako dekorácia do detskej izby.

MODERNÉ UMENIE – plagát zo samolepiek POPPIK je veľká mozaika tvorená samolepkami. Umiestnením nálepiek na prázdne miesta so zodpovedajúcimi farbami a tvarmi dieťa dotvorí jedinečnú dekoráciu, ktorú ilustrovala francúzska umelkyňa Sophie Ledesma a bola vytvorená v spolupráci s Centre POMPIDOU v Paríži (kultúrne centrum a galéria moderného umenia). Koncentrické kruhy, kocky, pruhy a rôzne geometrické vzory: každý detail potvrdzuje  prvky  moderného umenia. Celok tvorí nádhernú poetickú a farebnú panorámu, určenú na vyzdobenie miestnosti. Dôraz je kladený na vizuálne rozpoznávanie farieb a tvarov a presnosť gesta. Táto aktivita  rozvíja zmysel pre umenie.

Obsahuje: 1 plagát (140 x 25 cm) + 520 nálepiek
Rozmery balenia: 27 x 22 cm
Vek: 4+

Dostupnosť tovaru: na sklade
14,90 € s DPH
ks
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený