MAPA OBLOHY - edukatívny plagát s nálepkami POPPIK OBJAVY MAPA OBLOHY - edukatívny plagát s nálepkami POPPIK OBJAVY MAPA OBLOHY - edukatívny plagát s nálepkami POPPIK OBJAVY MAPA OBLOHY - edukatívny plagát s nálepkami POPPIK OBJAVY MAPA OBLOHY - edukatívny plagát s nálepkami POPPIK OBJAVY MAPA OBLOHY - edukatívny plagát s nálepkami POPPIK OBJAVY

MAPA OBLOHY - edukatívny plagát s nálepkami POPPIK OBJAVYPopis produktu:

Poppik ponúka pre deti novú sériu monumentálnych edukatívnych plagátov na stenu, ktoré si sami dotvárajú pribalenými samolepkami – POPPIK  OBJAVY.
Séria je určená pre všetky vekové kategórie od 5 rokov. Deti sa môžu hrať samostatne alebo s ostatnými, a pomáhať si navzájom. Vďaka obrovskému formátu (100 x 68 cm) a veľkému počtu samolepiek, ktoré je možné znovu nalepiť, je aktivita jednoduchá. Dokonca aj pre tých, ktorí nie sú veľmi manuálne zručný.
Táto tvorivá aktivita rozvíja  jemnú motoriku a precíznosť, podporuje pokoj a sústredenie a prehlbuje vedomosti detí v závislosti na motíve (zvieratá, mapy a vlajky sveta, súhvezdia...). Zároveň táto aktivita  rozvíja umeleckú citlivosť detí, pretože je plagát dotváraný práve nimi – malými umelcami. Po dokončení môže byť tento kvalitný plagát zarámovaný alebo pripevnený priamo na stenu. Tvorí krásnu dekoráciu vytvorenú samotným dieťaťom a preto je jedinečný.

MAPA OBLOHY  - edukatívny plagát vytvorený Ateliérom Cartographik podľa klasických pravidiel kartografie,  tak aby bola zrozumiteľná pre deti. Zobrazuje  nočnú oblohu s hviezdami a súhvezdiami, ktoré sú viditeľné zo severnej a južnej pologule. Nádherný nástenný fosforeskujúci plagát  nočnej oblohy pre deti, s ktorým sa deti zabavia a zároveň vzdelajú.
Dieťa dotvára plagát tak, že lepí na určené miesta viac ako 600 nálepiek. Nálepky predstavujú hviezdy a súhvezdia viditeľné zo severnej a južnej pologule. Táto fosforeskujúca mapa oblohy pre deti je skvelým spôsobom, ako vzbudiť ich zvedavosť a záujem o súhvezdia a pozorovanie nočnej oblohy. Uvedomia si, koľko je na nebi hviezd. Zároveň sa hravým spôsobom, lepením, učia a zapamätávajú názvy jednotlivých  súhvezdí oblohy.
Dôležité upozornenie: Fosforeskujúce nálepky hviezd musia byť nalepené na modro vyznačené miesta!
Keď sú všetky nálepky nalepené, zhasnite svetlo  a stane sa kúzlo :-).

Obsahuje: 1 plagát (100 x 68 cm) + 640 nálepiek
Nálepky sú fosforeskujúce, ľahko snímateľné a je možné ich prelepiť.
Rozmery balenia: 22 x 35 cm
Vek: 7 +

Dostupnosť tovaru: na sklade
18,50 € 16,00 € s DPH
ks
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený