MANDALA - plagát zo samolepiek POPPIK MANDALA - plagát zo samolepiek POPPIK MANDALA - plagát zo samolepiek POPPIK MANDALA - plagát zo samolepiek POPPIK MANDALA - plagát zo samolepiek POPPIK MANDALA - plagát zo samolepiek POPPIK MANDALA - plagát zo samolepiek POPPIK

MANDALA - plagát zo samolepiek POPPIKPopis produktu:

Poppik pre deti je kreatívna séria plagátov zo samolepiek pre deti od 6 do 15 rokov. Dekoratívne plagáty od renomovaných ilustrátorov v tvare obrovskej mozaiky zo samolepiek ponúkajú rôzne motívy: mandaly, pixelové umenie, architektúru, kvetinové motívy a geografické mapy.

Vytvorte si plagát na stenu podľa Vašich predstáv. Pohrajte sa s farbami a vytvorte si svoju veľkú nástennú maľbu, ktorá Vám prinesie radosť. Táto hobby aktivita rozvíja  jemnú motoriku a precíznosť, podporuje pokoj a sústredenie.

MANDALA - originálny plagát  zo samolepiek  tvoriaci mandalu v štýle kaleidoskopu. Mandala v sanskrite znamená "kruh, oblúk" a znázorňuje harmonické spojenie kruhu a štvorca. Oba obrazce spojuje centrálny bod, ktorý je zároveň počiatkom i koncom celého systému. Pre budhistov je mandala symbolický útvar, magický kruh, prostriedok meditácie. Už niekoľko rokov sa mandala používa aj  v artterapii. Pomáha pri meditácii, podporuje relaxáciu a otvára myseľ. Doprajte si chvíľku odpočinku vytvorením tohto krásneho farebného kaleidoskopu. Tento motív vytvorila Sarah Andreacchio, umelkyňa, ktorá sa zaujíma o dekorovanie a zdieľa vášeň pre rafinované a moderné farby.

V balení  nájdete veľký plagát (predstavujúci očíslovanú sieť) a nálepky. Aktivita je veľmi jednoduchá: umiestnite jednotlivé farebné nálepky podľa číselneho kódu a vytvorte si svoju dekoráciu na stenu.

Obsahuje: 1 plagát (64 x 64 cm) + 1600 nálepiek
Rozmery balenia: 35 x 22 cm
Vek: 9 +

 

 

 

Dostupnosť tovaru: na sklade
16,90 € 15,00 € s DPH
ks
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený