KÚZELNÝ SVET - MINI nálepkový set POPPIK KÚZELNÝ SVET - MINI nálepkový set POPPIK KÚZELNÝ SVET - MINI nálepkový set POPPIK KÚZELNÝ SVET - MINI nálepkový set POPPIK KÚZELNÝ SVET - MINI nálepkový set POPPIK

KÚZELNÝ SVET - MINI nálepkový set POPPIK



Popis produktu:

Ako zabaviť a postarať sa o deti vo veku 4 až 6 rokov, keď cestujú alebo jedia? Jednoducho s MINI POPPIKom - nálepkovým setom, mini balením nálepiek so 6. dekoratívnymi kartami na dozdobenie a desiatkami nálepiek.  Balenie produktu bolo navrhnuté tak, aby sa dalo   ľahko a rýchlo zbaliť a preniesť všade s vami. Nálepky sú ľahko uchopiteľné a umožňujú vytváranie pekných obrázkov. Táto kreatívna aktivita rozvíja koncentráciu, podporuje  jemné motorické zručnosti a zmysel pre umenie.

KÚZELNÝ SVET – MINI nálepkový set POPPIK ilustrovaný Naomi Kado. Táto aktivita bola navrhnutá pre deti od 4 do 6 rokov. Dieťa sa umiestnením nálepiek na prázdne miesta zodpovedajúcimi farbami a tvarmi ponorí do rozprávkového vesmíru, kúzelnej krajiny škriatkov a mágie. Dôraz je kladený na vizuálne rozpoznávanie farieb a tvarov a presnosť gesta. Poppik je kreatívny koníček, ktorý podporuje pokoj a sústredenie.  Tento malý formát (16 x 16 cm) bol navrhnutý tak, aby sa aktivita mohla vykonávať všade. Skvelý spôsob, ako si zvyknúť na vlak, lietadlo alebo reštauráciu.

Obsahuje: 6 kariet (15 x 15 cm) + 360 nálepiek
Samolepky sú ľahko odnímateľné a uchopiteľné
Rozmery balenia: 16 x 16 cm 
Vek: 4+

 

Dostupnosť tovaru: na sklade
7,50 € s DPH
ks
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený