HMYZ - edukatívny plagát s nálepkami POPPIK OBJAVY HMYZ - edukatívny plagát s nálepkami POPPIK OBJAVY HMYZ - edukatívny plagát s nálepkami POPPIK OBJAVY HMYZ - edukatívny plagát s nálepkami POPPIK OBJAVY HMYZ - edukatívny plagát s nálepkami POPPIK OBJAVY HMYZ - edukatívny plagát s nálepkami POPPIK OBJAVY

HMYZ - edukatívny plagát s nálepkami POPPIK OBJAVYPopis produktu:

Poppik ponúka pre deti novú sériu monumentálnych edukatívnych plagátov na stenu, ktoré si sami dotvárajú pribalenými samolepkami – POPPIK  OBJAVY.
Séria je určená pre všetky vekové kategórie od 5 rokov. Deti sa môžu hrať samostatne alebo s ostatnými, a pomáhať si navzájom. Vďaka obrovskému formátu (100 x 68 cm) a veľkému počtu samolepiek, ktoré je možné znovu nalepiť, je aktivita jednoduchá. Dokonca aj pre tých, ktorí nie sú veľmi manuálne zručný.
Táto tvorivá aktivita rozvíja  jemnú motoriku a precíznosť, podporuje pokoj a sústredenie a prehlbuje vedomosti detí v závislosti na motíve (zvieratá, mapy a vlajky sveta, súhvezdia...). Zároveň táto aktivita  rozvíja umeleckú citlivosť detí, pretože je plagát dotváraný práve nimi – malými umelcami. Po dokončení môže byť tento kvalitný plagát zarámovaný alebo pripevnený priamo na stenu. Tvorí krásnu dekoráciu vytvorenú samotným dieťaťom a preto je jedinečný.

HMYZ  -  edukatívny plagát s nálepkami ilustrovaný Owenom Davey, ktorý zobrazuje rozličný najznámejší hmyz ako je napríklad skarabeus, včela, električka či mravec. Nádherný nástenný plagát pre deti, s ktorým sa deti zabavia a zároveň vzdelajú.
Dieťa dotvára plagát tak, že nalepí viac ako 40 veľkých nálepiek s motívom hmyzu podľa uvedených čísel. Aby dieťa prilepilo krásnu nálepku, musí pozorovať, porovnávať a manipulovať: takto sa bude bez námahy učiť. Číselný kód uľahčuje rozpoznanie správneho umiestnenia každého živočícha. Táto aktivita je skvelý spôsob, ako si ich zapamätať a naučiť sa jeho meno. V legende plagátu nájdete názov každého zvieraťa. V odtieňoch modrej, červenej a zelenej je tento plagát ideálny pre všetky typy detských izieb, alebo aj obývačky.

Obsahuje: 1 plagát (100 x 68 cm) + 44  veľkých nálepiek
Nálepky sú ľahko snímateľné a je možné ich prelepiť.
Rozmery balenia: 35 x 22 cm
Vek: 6 +

Dostupnosť tovaru: na sklade
16,90 € 14,50 € s DPH
ks
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený
Zákazníci, ktorí si u nás zakúpili tento produkt, si taktiež objednali: