FRIDA KAHLO - plagát zo samolepiek POPPIK FRIDA KAHLO - plagát zo samolepiek POPPIK FRIDA KAHLO - plagát zo samolepiek POPPIK FRIDA KAHLO - plagát zo samolepiek POPPIK

FRIDA KAHLO - plagát zo samolepiek POPPIKPopis produktu:

POPPIK expert je kreatívna séria plagátov zo samolepiek pre staršie deti (10+) a dospelých. Dekoratívne plagáty - reprodukcie majstrovských diel pozostávajúce z mozaiky stovky malých farebných samolepiek, rozvíjajú zmysel pre umenie, podporujú jemnú motoriku a presnosť. Táto hobby aktivita podporuje pokoj a sústredenie a zároveň pôsobí protistresovo. POPPIK objavuje maľbu tým, že ponúka jej novú podobu prostredníctvom veľkých farebných mozaík  z nálepiek v štýle pixel art. 
S pomocou POPPIK art plagátu sa premeníte na slávneho umelca, a vytvoríte vlastné majstrovské diela. Aktivita plná zábavy a tvorivej atmosféry.

FRIDA KAHLO – originálny plagát zo samolepiek zobrazuje mysterióznu mexickú maliarku Fridu Kahlo. Interpretáciu tohto portrétu do pixel art a pre POPPIK vytvorila francúzska  umelkyňa Delphine Doreau. Frida Kahlo bola maliarka známa svojou malebnosťou a farebnosťou. Vytvorila mnoho svojich autoportrétov: často sa prezentuje v tropickom prostredí, niekedy sprevádzaná zvieratami, ako sú opice alebo papagáje. Na portréte je zobrazená verne vďaka vznešenému vzhľadu, havraním čiernym vlasom  a s kvetinovou čelenkou vo vlasoch. 

V balení  nájdete veľký plagát (predstavujúci očíslovanú sieť) a nálepky. Aktivita je veľmi jednoduchá a pôsobí upokojujúco. Umiestnite jednotlivé farebné nálepky podľa číselného kódu a krok po kroku tvorte Vaše umelecké dielo.

Obsahuje: 1 plagát (40 x 65 cm) + 1900 nálepiek
Rozmery balenia: 35 x 22 cm
Vek: 10 +

Dostupnosť tovaru: na sklade
17,90 € 16,00 € s DPH
ks
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený