FAREBNÁ ŠTÚDIA (Kandinsky) -  plagát zo samolepiek FAREBNÁ ŠTÚDIA (Kandinsky) -  plagát zo samolepiek FAREBNÁ ŠTÚDIA (Kandinsky) -  plagát zo samolepiek FAREBNÁ ŠTÚDIA (Kandinsky) -  plagát zo samolepiek FAREBNÁ ŠTÚDIA (Kandinsky) -  plagát zo samolepiek

FAREBNÁ ŠTÚDIA (Kandinsky) - plagát zo samolepiekPopis produktu:

POPPIK expert je kreatívna séria plagátov zo samolepiek pre staršie deti a dospelých. Dekoratívne plagáty - reprodukcie majstrovských diel rozvíjajú zmysel pre umenie, podporujú jemnú motoriku a presnosť gesta. Poppik objavuje maľbu tým, že ponúka jej novú podobu prostredníctvom obrovských farebných mozaík zo stoviek malých nálepiek. Táto hobby aktivita podporuje pokoj a sústredenie a zároveň pôsobí protistresovo.

S pomocou POPPIK expert plagátu sa premeníte na slávneho maliara a vytvoríte majstrovské dieľa  pomocou metódy pixel art. Zabávajte sa s farbami, tvorte.

FAREBNÁ ŠTÚDIA - tento plagát v štýle pixel art zo samolepiek je interpretáciou obrazu akvarelu Vassily Kandinskyho, Study of Colors, ktorý namaľoval v roku 1913, a ktorý je uchovaný v múzeu Lenbachhaus v Mníchove (Nemecko). Umelec využíva sústredné kružnice na vytváranie kontrastov a krásnych farebných harmonií.

Obsahuje: 1 plagát (65 x 50 cm) + 2100 nálepiek
Rozmery balenia: 35 x 22 cm
Vek: 10 +

Dostupnosť tovaru: na sklade
17,90 € 16,00 € s DPH
ks
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený