EIFFELOVA VEŽA (Delaunay) - plagát zo samolepiek POPPIK EIFFELOVA VEŽA (Delaunay) - plagát zo samolepiek POPPIK EIFFELOVA VEŽA (Delaunay) - plagát zo samolepiek POPPIK EIFFELOVA VEŽA (Delaunay) - plagát zo samolepiek POPPIK EIFFELOVA VEŽA (Delaunay) - plagát zo samolepiek POPPIK

EIFFELOVA VEŽA (Delaunay) - plagát zo samolepiek POPPIKPopis produktu:

POPPIK expert je kreatívna séria plagátov zo samolepiek pre staršie deti a dospelých. Dekoratívne plagáty - reprodukcie majstrovských diel rozvíjajú zmysel pre umenie, podporujú jemnú motoriku a presnosť gesta. Poppik objavuje maľbu tým, že ponúka jej novú podobu prostredníctvom obrovských farebných mozaík zo stoviek malých nálepiek. Táto hobby aktivita podporuje pokoj a sústredenie a zároveň pôsobí protistresovo.

S pomocou POPPIK expert plagátu sa premeníte na slávneho maliara a vytvoríte majstrovské dieľa  pomocou metódy pixel art. Zabávajte sa s farbami, tvorte.

EIFFELOVA VEŽA - tento plagát zo samolepiek je interpretáciou obrazu Roberta Delaunaya, La Tour Eiffel, dokončeného v roku 1926, ktorý je uchovaný v Národnom centre pre umenie a kultúru Pompidou v Paríži (Francúzsko). V tejto práci sa maliar zabáva s perspektívou a farbami. V neočakávanej perspektíve odhaľuje najznámejšiu pamiatku Paríža. Táto reprodukcia bola vytvorená v spolupráci s Centre Pompidou.  Protistresová aktivita nielen pre dospelých, ale aj pre deti od 10 rokov.

Obsahuje: 1 plagát (40 x 80 cm) + 2400 nálepiek
Rozmery balenia: 35 x 22 cm
Vek: 10 +

Dostupnosť tovaru: na sklade
17,90 € s DPH
ks
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený
Zákazníci, ktorí si u nás zakúpili tento produkt, si taktiež objednali: