DIEVČENSKÁ MÓDA - plagát zo série POPPIK DIEVČENSKÁ MÓDA - plagát zo série POPPIK DIEVČENSKÁ MÓDA - plagát zo série POPPIK DIEVČENSKÁ MÓDA - plagát zo série POPPIK DIEVČENSKÁ MÓDA - plagát zo série POPPIK

DIEVČENSKÁ MÓDA - plagát zo série POPPIKPopis produktu:

Deti vo veku 3-6 rokov potrebujú pre svoj rozvoj rôzne manuálne aktivity a aktivity na rozvoj jemnej motoriky. Poppik pre najmenších je kreatívna séria plagátov tvorených samolepkami, vďaka ktorej deti rozvíjajú svoju koncentráciu, jemné motorické zručnosti a zmysel pre umenie. So samolepkami sa ľahko manipuluje, vytvárajú originálne a farebné obrazy, ktoré sú vhodné aj ako dekorácia do detskej izby.

DIEVČENSKÁ MÓDA –  je plagát zo série POPPIK  pre najmenších ilustrovaný Delphine Doreau. Malé parížske dievčatá sa chystajú ísť von, na prechádzku do parku. Rýchlo ich oblečte! Vyberte si z oblečenia podľa vašej nálady: sukne, šaty, legínsy a kabáty. Je na vás ako sa rozhodnete! Táto aktivita je určená pre deti od 3 do 6 rokov. Nálepky sa dajú ľahko uchopiť a premiestniť. Dieťa umiestňuje  samolepky podľa vlastného uváženia, vyberá si oblečenie a miesto nalepenia. Poppik je kreatívny koníček, ktorý podporuje pokoj a sústredenie. Po dokončení je personalizované dielo možné umiestniť na stenu ako plagát, ktorý vytvorí veľmi peknú izbovú dekoráciu.

Obsahuje: 1 plagát (140 x 25 cm) + 200 nálepiek
Rozmery balenia: 27 x 22 cm
Vek: 3+

Dostupnosť tovaru: na sklade
14,90 € 12,50 € s DPH
ks
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený