DIEVČA S PERLOU (Vermeer)  -  plagát zo samolepiek POPPIK DIEVČA S PERLOU (Vermeer)  -  plagát zo samolepiek POPPIK DIEVČA S PERLOU (Vermeer)  -  plagát zo samolepiek POPPIK DIEVČA S PERLOU (Vermeer)  -  plagát zo samolepiek POPPIK

DIEVČA S PERLOU (Vermeer) - plagát zo samolepiek POPPIKPopis produktu:

POPPIK expert je kreatívna séria plagátov zo samolepiek pre staršie deti a dospelých. Dekoratívne plagáty - reprodukcie majstrovských diel rozvíjajú zmysel pre umenie, podporujú jemnú motoriku a presnosť gesta. Poppik objavuje maľbu tým, že ponúka jej novú podobu prostredníctvom obrovských farebných mozaík zo stoviek malých nálepiek. Táto hobby aktivita podporuje pokoj a sústredenie a zároveň pôsobí protistresovo.

S pomocou POPPIK expert plagátu sa premeníte na slávneho maliara a vytvoríte majstrovské dieľa  pomocou metódy pixel art. Zabávajte sa s farbami, tvorte.

DIEVČA S PERLOU - tento plagát zo samolepiek je interpretáciou obrazu Johannesa Vermeera, Mladého dievčaťa s perlou, vyrobeného v roku 1665 a uchovaného v múzeu Mauritshuis v Haagu (Holandsko). Táto práca sa niekedy nazýva "Mona Lisa zo severu", pretože zloženie a predmet maľby pripomínajú slávnu prácu Leonarda da Vinciho.

Obsahuje: 1 plagát (53 x 68 cm) + 2700 nálepiek
Rozmery balenia: 35 x 22 cm
Vek: 10 +

 

 

 

Dostupnosť tovaru: na sklade
17,90 € s DPH
ks
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený
Zákazníci, ktorí si u nás zakúpili tento produkt, si taktiež objednali: