ANTICKÝ EGYPT - nálepkové puzzle POPPIK ANTICKÝ EGYPT - nálepkové puzzle POPPIK ANTICKÝ EGYPT - nálepkové puzzle POPPIK ANTICKÝ EGYPT - nálepkové puzzle POPPIK

ANTICKÝ EGYPT - nálepkové puzzle POPPIKPopis produktu:

POPPIK ponúka inováciu klasického stolového puzzle. Ilustrácie a ikonické umelecké diela vo forme puzzle z nálepiek.  Ak chcete vytvoriť alebo  objaviť umelecké dielo, rozvinúť u dieťaťa zmysel pre umenie je vhodné nálepkové puzzle UMENIE. Dieťa postupným umiestnením jednotlivých farebných kúskov podľa číselného kódu rekonštruuje obraz  a vytvára tak veľmi farebnú miniatúrnu maľbu. Dôraz je kladený na presnosť gesta a rozvíja pozorovacie schopnosti. Táto aktivita bola navrhnutá pre deti od 5 rokov. 

ANTICKÝ EGYPT – puzzle so série POPPIK UMENIE je reprodukciou maľby z hrobky  faraóna Setha I., ktorej originál sa zachoval a je uložený v múzeu Louvre (Paríž). Na ľavej strane stojí Hathor - bohyňa lásky a krásy. Na hlave nesie korunu z rohov kravy obopínajúci  slnečný disk. Vpravo je zobrazený samotný  faraón Sethi, má čelenku zdobenú kobrou v útočnej pozícii. Toto jedovaté zviera chráni egyptské kráľovstvo pred zlými silami chaosu. Dieťa postupným umiestnením jednotlivých farebných kúskov podľa číselného kódu rekonštruuje obraz a vytvára tak veľmi farebnú miniatúrnu maľbu. Dôraz je kladený na presnosť gesta a rozvíja pozorovacie schopnosti a zmysel pre umenie.                                   

Obsahuje: 1 hrubšia podložka (21 x 26 cm) + 70 nálepiek
Samolepky sú ľahko odnímateľné a uchopiteľné
Rozmery balenia: 27 x 22 cm
Vek: 5+

 

Dostupnosť tovaru: na sklade
10,90 € 7,90 € s DPH
ks
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený