ABECEDA - plagát zo samolepiek POPPIK ABECEDA - plagát zo samolepiek POPPIK ABECEDA - plagát zo samolepiek POPPIK

ABECEDA - plagát zo samolepiek POPPIKPopis produktu:

Poppik pre deti je kreatívna séria plagátov zo samolepiek pre deti od 6 do 15 rokov. Dekoratívne plagáty od renomovaných ilustrátorov v tvare obrovskej mozaiky zo samolepiek ponúkajú rôzne motívy: mandaly, pixelové umenie, architektúru, kvetinové motívy a geografické mapy.

Vytvorte si plagát na stenu podľa Vašich predstáv. Pohrajte sa s farbami a vytvorte si svoju veľkú nástennú maľbu, ktorá Vám prinesie radosť. Táto hobby aktivita rozvíja  jemnú motoriku a precíznosť, podporuje pokoj a sústredenie.

ABECEDA - originálny plagát  tvorený zo samolepiek. Táto abeceda bola vytvorená dvojicou francúzskych grafikov a kníhtlačiarov: Cheeri. Vyzývajú nás, aby sme sa zahrali s malými štvorcovými nálepkami, a vytvorili zdobené a okrasné písmená so všetkými svojimi krivkami a originálnymi farbami. Tento krásny plagát vyzdvihuje typografiu ako dekoratívne umenie. Grafika písmen kombinuje pixel a kruh.

V balení  nájdete veľký plagát (predstavujúci očíslovanú sieť) a nálepky. Aktivita je veľmi jednoduchá: umiestnite jednotlivé farebné nálepky podľa číselneho kódu a vytvorte si svoju dekoráciu na stenu.

Obsahuje: 1 plagát (60 x 100 cm) + 1600 nálepiek
Rozmery balenia: 35 x 22 cm
Vek: 7 +

Dostupnosť tovaru: na sklade
16,90 € 15,00 € s DPH
ks
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený