100 % ENGLISH -  edukatívny plagát s nálepkami POPPIK OBJAVY 100 % ENGLISH -  edukatívny plagát s nálepkami POPPIK OBJAVY 100 % ENGLISH -  edukatívny plagát s nálepkami POPPIK OBJAVY 100 % ENGLISH -  edukatívny plagát s nálepkami POPPIK OBJAVY 100 % ENGLISH -  edukatívny plagát s nálepkami POPPIK OBJAVY

100 % ENGLISH - edukatívny plagát s nálepkami POPPIK OBJAVYPopis produktu:

Poppik ponúka pre deti novú sériu monumentálnych edukatívnych plagátov na stenu, ktoré si sami dotvárajú pribalenými samolepkami – POPPIK  OBJAVY.
Séria je určená pre všetky vekové kategórie od 5 rokov. Deti sa môžu hrať samostatne alebo s ostatnými, a pomáhať si navzájom. Vďaka obrovskému formátu (100 x 68 cm) a veľkému počtu samolepiek, ktoré je možné znovu nalepiť, je aktivita jednoduchá. Dokonca aj pre tých, ktorí nie sú veľmi manuálne zručný.

Táto tvorivá aktivita rozvíja  jemnú motoriku a precíznosť, podporuje pokoj a sústredenie a prehlbuje vedomosti detí v závislosti na motíve (zvieratá, mapy a vlajky sveta, súhvezdia...). Zároveň táto aktivita  rozvíja umeleckú citlivosť detí, pretože je plagát dotváraný práve nimi – malými umelcami. Po dokončení môže byť tento kvalitný plagát zarámovaný alebo pripevnený priamo na stenu. Tvorí krásnu dekoráciu vytvorenú samotným dieťaťom a preto je jedinečný.

100 % ENGLISH -  edukatívny plagát s nálepkami ilustrovaný Lili Scratchy s motívmi  anglickej kultúry a anglického jazyka. Nástenný plagát pre deti, s ktorým sa deti zabavia a zároveň vzdelajú.
Dieťa dotvára plagát tak, že nalepí takmer 85 veľkých nálepiek, ktoré predstavujú anglické slová a výrazy. Dobrý spôsob, ako si zapamätať angličtinu a zároveň sa zabaviť! Veľkolepý plagát pre deti plný vtipných nahliadnutí do britskej kultúry: anglická kráľovná, anglická vlajka, londýnsky autobus, Big Ben,  známe popové hviezdy... Aby dieťa prilepilo krásnu nálepku, musí pozorovať, porovnávať a manipulovať: takto sa bude bez námahy učiť. Tento plagát pre deti rozvíja zvedavosť a rozširuje vedomosti. Povzbudzuje ich, aby pozorovali a objavovali veľa fascinujúcich detailov o Spojenom kráľovstve. V odtieňoch modrej, červenej a žltej je tento plagát ideálny pre všetky typy detských izieb, alebo aj obývačky.

Obsahuje: 1 plagát (100 x 68 cm) + 85 veľkých nálepiek
Nálepky sú ľahko snímateľné a je možné ich prelepiť.
Rozmery balenia: 35 x 22 cm
Vek: 7 +

Dostupnosť tovaru: na sklade
16,90 € 14,50 € s DPH
ks
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený
Zákazníci, ktorí si u nás zakúpili tento produkt, si taktiež objednali: